• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Світ про Україну - Україна створює в Києві штаб територіальної оборони

У Києві формується штаб територіальної оборони, до військових частин набирають резервістів, повідомили в понеділок в адміністрації столиці.
– Треба бути готовим до всіх можливих сценаріїв, в тому числі і до найгіршого, – сказав міський голова Віталій Кличко.
Міський голова провів нараду з питань безпеки та територіальної оборони міста. У ньому взяли участь представники адміністрації, управління безпеки міста, бригади територіальної оборони, прокуратури, Служби безпеки України, Верховного головнокомандувача Збройними силами та поліції.
З формуванням штабу територіальної оборони тривають і призначення резервістів. Командно-штабні навчання цих сил заплановані на січень. «Заяви та погрози з боку Росії, скупчення військ агресора на кордонах нашої країни змушують нас готуватися до різних можливих сценаріїв розвитку подій, у тому числі й до найгіршого», – сказав Кличко.
За його словами, Київ повинен мати детальний план дій у критичній ситуації, налагоджену координацію дій всіх служб. Він підкреслив, що стабільна ситуація в країні значною мірою залежить від безпеки у столиці. Міський голова наголосив, що особливу увагу слід приділити безпеці об’єктів критичної інфраструктури, яких у Києві понад 500.
https://defence24.pl/sily-zbrojne/ukraina-formuluje-sztab-obrony-terytorialnej-w-kijowie-