• uk

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Світ про Україну - Підписано протокол про наміри щодо побратимства Баку і Києва

Протокол про наміри щодо побратимства Баку і Києва підписаний у п’ятницю 10 вересня в українській столиці. Як передає 1news.az з посиланням на АЗЕРТАДЖ, документ підписали глава Виконавчої влади Баку Ельдар Азізов і мер Києва Віталій Кличко. Виступаючи на церемонії підписання, В.Кличко зазначив, що Баку розвивається надзвичайно швидкими темпами, в місті реалізовані прекрасні задуми.
– Вивчивши деякі сучасні проекти, що реалізовані в Баку, ми запровадимо їх у Києві. Сподіваюся, що під час мого чергового візиту до Баку дізнаюсь про інші цікаві новинки, – сказав, зокрема, мер Києва.
Він наголосив, що підписаний протокол про наміри набагато покращить співпрацю двох столиць в торговельно-економічній, культурній та туристичній сферах. Своєю чергою Е.Азізов, подякувавши київському меру за гостинність, зазначив, що підписаний документ виведе зв’язки між двома містами на новий рівень.
– Нас тішить розвиток співпраці між Баку і Києвом. В українській столиці також реалізуються цікаві проекти, і ми вивчаємо такий досвід», – сказав Е.Азізов. Він очолює Виконавчу владу міста Баку і прибув до української столиці на запрошення мера Києва Віталія Кличка. В перший день візиту Е.Азізов і члени його делегації відвідали встановлений в Києві пам’ятник загальнонаціональному лідеру Гейдару Алієву, до якого поклали квіти.
В рамках візиту делегації передбачена низка зустрічей в Києві.

https://1news.az/news/20210910050131758-Podpisan-protokol-o-namereniyakh-o-pobratimstve-Baku-i-Kieva