• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Світ про Україну - Часткова мобілізація в Україні. Президент Зеленський оголосив призов на службу резервістів

Німецький новинний телеканал ntv повідомляє зранку 23 лютого ц.р., що, зважаючи на гостру кризу у відносинах з Росією, президент України Володимир Зеленський прийняв рішення щодо часткового призову резервістів, з метою більш ефективного реагування на вірогідне вторгнення Росії. Крім того, він повідомив щодо проведення нових військових навчань резервістів.
Яку саме кількість буде призвано, президент не повідомив.
Паралельно Президент Зеленський дав старт програмі підвищення незалежності національної економіки. Зеленський планує підняти економіку країни за допомогою широкої програми. Заходи програми містять, серед іншого, зниження розмірів податку на додану вартість на бензин та дизельне пальне. Президент оголосив про зустріч з представниками 150 найбільш крупних компаній України та закликав бізнесменів залишатися в країні.
Крім того, він заявив, що Київ працює над тим, щоби організувати зустріч на вищому рівні за участі постійних членів Ради Безпеки ООН Туреччини та Німеччини. До постійних членів РБ ООН входять США, Великобританія, Франція, Китай та Росія.

https://www.n-tv.de/politik/Praesident-Selenskyj-beruft-Reservisten-ein-article23146767.html