Прогноз: бомбардування Києва російськими ВПС практично нікому не вигідні; також для президента Росії Путіна. Можливо, тільки для будівельних компаній і виробників авіабомб. Тим не менш, цього не можна виключати, як і сім абсолютно різних варіантів, йдеться у матеріалі чеських журналістів Петри Прохазкової і Яна Вірнітзера.
«Ми спробували сформулювати версії, про які найчастіше говорять політики, дипломати, журналісти та аналітики. Водночас можна з упевненістю сказати, що Кремль працює на усунення прозахідного уряду в Україні та на те, щоб повернути лицем до Росії більш поступливих політиків. Однак Кремль втрачає таку можливість: Росія взагалі не дуже добре використовує так звану м’яку силу (переконливість, привабливість власної моделі, культури тощо). За даними соціологічного дослідження Українського інституту майбутнього та маркетингової групи нового іміджу, 64 відсотки громадян України за вступ до НАТО. У 2008 році, за даними американського Інституту Геллапа, лише 15% українців вважали НАТО гарантом безпеки для України, а 43% вважали Альянс загрозою. Це співвідношення кардинально змінилося після 2014 року, коли Росія анексувала український Крим. Тим не менш, внутрішньополітичний конфлікт в Україні не виключений, а з продовженням напруженості зростає нервозність чи втома громадян та активність антиурядових сил. Однак відкрите російське вторгнення, безумовно, не слушне для такого плану. Навіть експерти не зійшлися на думці щодо ймовірності кожного сценарію. Можливо, погоджуються на єдине припущення – російська агресія проти України тривалий час була і буде приймати різні форми.
https://denikn.cz/808394/dalsi-ruska-invaze-na-ukrajinu-jake-ma-kreml-varianty-rozebirame-rozhodovani-ruskych-generalu-a-jejich-vrchniho-velitele/?ref=inc