• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Держави сусіди - Коаліція обіцяє, що не братиме участі у виборах в Угорщині. Але дехто все ж прийняв запрошення на Конгрес Орбана

Нинішній угорський уряд підтримуватиме партнерські стосунки зі своїми одноплемінниками зі Словаччини, які є членами відомої Спілки. Це підтвердили її очільники – словацькі громадяни угорського походження. Кілька членів з її керівництва прийняли запрошення на конгрес Fidesz, яким Віктор Орбан розпочав кампанію з підготовки до парламентських виборів в Угорщині.
На конгресі члени угорської правлячої партії «Фідес» у сімнадцяте обрали В. Орбана своїм головою. Минулої неділі члени словацької Спілки угорців могли спостерігати за цим у прямому ефірі. А її очільник Кріштіан Форро опублікував у Facebook спільне фото з головою угорського парламенту, політичними лідерами меншин із Сербії та Румунії. На конгресі був також віце-президент Спілки Саболч Можиш.
Організований «Фідесом» захід передусім сприймався, як початок кампанії перед парламентськими виборами, які відбудуться в Угорщині у квітні 2022 року.

https://dennikn.sk/2612980/aliancia-slubuje-ze-sa-nezapoji-do-kampane-v-madarsku-na-orbanov-kongres-vsak-este-pozvanku-prijali/?ref=tit