• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Держави сусіди - Чехія готова прийняти біженців з України.

Прокремлівська дезінформаційна сцена останнім часом активізувала свою діяльність щодо ескалації російської ситуації на кордоні з Україною, заявив міністр внутрішніх справ Віт Ракушан (STAN) в інтерв’ю Деніку Н. За його словами, Чехія готова прийняти тисячі біженців з України у разі конфлікту. Які питання порушуються інтерв’ю: «Що буде з людьми, які мають посвідку на проживання чи робочу візу в Чехії? Які історії почне поширюватися проросійська дезінформаційна структура, коли Росія не нападе на Україну? Як може вплинути потенційний конфлікт на нашу безпеку? Чи можете ви навіть уявити, що одна з держав Європи відкрито атакує іншу?»
– Ми давно не могли собі такого уявити, – каже він, відповідаючи на запитання журналіста Лукаша Прхала. – На жаль, з’ясовується, що світ змінився і така можливість не виключена. Але я все одно сподіваюся, що війни не буде. Я завжди сподівався, що ми не станемо свідками якоїсь війни в Європі, але я, мабуть, був надто оптимістом. Якими будуть наслідки для безпеки нашої країни та регіону? Чи є для цього якісь сценарії? Географічно це територія, яка від нас недалеко, і вплив на наш регіон був би негайним. У разі конфлікту.

https://denikn.cz/809832/cesko-je-pripravene-prijmout-tisice-uprchliku-z-ukrajiny-proruske-dezinformace-zesilily-rika-rakusan/?ref=inc