• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Держави сусіди - Білорусь, у випадку загрози з боку Заходу, висловлює готовність до розміщення ядерної зброї на своїй території.

За словами глави держави Олександра Лукашенка, Білорусь, у разі загрози з боку Заходу, готова розмістити на своїй території ядерну зброю. Лукашенко у четвер 17 лютого ц.р. заявив, повідомляє білоруське агентство Белта, що «у разі потреби», його країна прийме не тільки ядерну зброю, «а й надядерну зброю, перспективну зброю», щоб «захистити нашу територію».

Білорусь відкидає розміщення російських військових баз у власній країні. Як повідомляє державне агентство Білорусі Белта, про це у четвер 17 лютого ц.р. під час відвідин спільних з Росією військових маневрів заявив правитель країни Олександр Лукашенко. Він вважає, що російські військові бази йому не потрібні, тому що в надзвичайній ситуації російська армія прийде на підтримку сусідньої країни.
Як повідомляє агентство «Інтерфакс», речник Кремля Дмитро Пєсков дав зрозуміти, що «наразі мова про постійну військову присутність Росії в Білорусі не йде». (AFP, dpa)

https://www.tagesspiegel.de/politik/entspannung-der-ukraine-krise-russland-verkuendet-rueckkehr-von-panzereinheiten-zu-stuetzpunkten/28063400.html?bezuggrd=NWL&werbtraeg=ML&utm_campaign=ML&utm_source=morgenlage