• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Воєнна сфера - ЗМІ: США можуть побудувати об’єкти в Грузії та Вірменії на підтримку своєї «оборонної діяльності»

ЗМІ: Сполучені Штати не відкидають можливості виділити кошти на будівництво нових об’єктів у Грузії та Вірменії для підтримки своєї «оборонної діяльності». Про це йдеться у попередній документації, опублікованій американським Інженерним корпусом Сухопутних військ, пише RT. Як випливає з наведених у тексті даних, американська сторона має намір укласти два окремі контракти з компаніями, які були б готові взяти участь у проектуванні та будівництві нових, а також у відновленні та обслуговуванні старих об’єктів на території Грузії та Вірменії на підтримку оборонної діяльності Сполучених Штатів. Уточнюється, що кожен із передбачуваних контрактів насамперед стосуватиметься будівництва, проектування, реконструкції будівель, ремонту доріг, тротуарів та іншого. За попередніми даними, загальна вартість робіт у рамках відповідних угод може становити $45 млн.
https://1news.az/news/20211210091531863-SMI-SSHA-mogut-postroit-obekty-v-Gruzii-i-Armenii-v-podderzhku-svoei-oboronnoi-deyatelnosti