• uk

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Воєнна сфера - Залужний: Україна закупить ще 4 комплекси ударних БПЛА «Bayraktar TB2»

В даний час в арсеналі Збройних сил є два комплекси (12 літальних апаратів) оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів турецького виробництва «Bayraktar TB2».
Про це в інтерв’ю східноєвропейському бюро Report повідомив головнокомандувач Збройними силами України, генерал-лейтенант Валерій Залужний.
«Один комплекс придбали цього року на замовлення Міністерства оборони. Крім того, для задоволення потреб Збройних сил у 2021-2022 рр. планується придбати ще чотири таких комплекси. В майбутньому ми плануємо поповнити арсенал безпілотними літальними апаратами місцевого виробництва», – додав він .
Головнокомандувач зазначив, що придбання «Bayraktar» – це ще півсправи.
«Тому що, по-перше, потрібно навчитися ефективно з ними працювати, по-друге, ми повинні обов’язково знати тактику форм їх застосування. Ми повинні комплексно підходити до питання. Придбанням «Байрактара» справа не закінчується. Зараз ми вивчаємо методику використання цих апаратів. Якби ми мали досвід Азербайджану, було б набагато простіше. Визнаю, що на жаль, ми маємо дуже мало досвіду», – підкреслив Валерій Залужний.

https://report.az/ru/armiya/zaluzhnyj-ukraina-zakupit-4-kompleksa-udarnyh-bpla-bayraktar-tb2/