• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Воєнна сфера - У Туреччині відбулась закладка корвету для ВМС України

В Туреччині відбулась церемонія закладки корабля типу «ADA» для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Про це повідомила Служба зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗСУ 7 вересня ц. р.
Делегацію Міністерства оборони України очолив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа, йдеться в повідомленні.
Корвет було закладено на одному з суднобудівних підприємств в місті Стамбул. Загалом, будівництво корвету типу «ADA» триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу, проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля.
Відповідно до існуючих домовленостей в 2022 році корвет буде переправлено в Україну і вже в 2024 році він увійде до складу ВМС ЗС України.
«Всі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть з випередженням встановлених строків, це ми бачимо на прикладі безпілотних літальних комплексів «Байрактар ТВ-2», які вже виконують завдання в інтересах нашої країни, — зазначив контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

https://www.facebook.com/navy.mil.gov.ua/posts/1922813117921949