• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Воєнна сфера - У Баку відбудуться міжнародні навчання спецпризначенців «Три брата – 2021»

У Баку 12 вересня стартують перші спільні міжнародні навчання сил спеціального призначення Азербайджану, Туреччини і Пакистану «Три брата-2021», повідомляється на сайті азербайджанського Міністерства оборони. Основною метою таких спільних навчань – вдосконалення взаємодії підрозділів спеціального призначення дружніх і партнерських країн під час бойових дій, підготовка до операцій за мирного і воєнного часу, обмін знаннями та досвідом.
Міжнародні навчання «Три брата-2021» триватимуть до 20 вересня.

А тактичні навчання з бойовою стрільбою спецпризначенців Азербайджану і Туреччини що проходили в звільненому Лачинському районі, завершилися напередодні, у суботу 11 вересня. Військовослужбовці успішно виконали завдання з ведення розвідки на місцевості зі складним рельєфом, організації засідок на дорогах, виявлення, нейтралізації і знищення диверсійних груп, подолання різних перешкод під час таємного наближення до умовного супротивника тощо.
Проявлений військовослужбовцями двох країн у ході навчань професіоналізм удостоївся високої оцінки з боку присутніх фахівців.

https://1news.az/news/20210911122113728-V-Baku-proidut-mezhdunarodnye-ucheniya-spetsnaza-Tri-brata-2021