• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Воєнна сфера - Сепаратисти звинувачують ЗС України у порушеннях умов дотримання тиші

Сепаратисти на сході України звинуватили урядові війська ЗС України у порушенні діючих умов дотримання тиші. У вранішньому повідомленні МО України у четвер 17 лютого ц.р. повідомляється про поодинокі сутички протиборчих сторін.
Сепаратисти у Луганську повідомили, що насамперед вранці у декількох місцях Луганської області відбулися обстріли, внаслідок яких випущені кілька десятків мін. Вони повідомляють також, що і в Донецькій області позиції сепаратистів були обстріляні. Вони, начебто відкривали вогонь у відповідь. Обидві сторони не повідомляють про власні втрати.
Про перестрілки повідомили також спостерігачі ОБСЄ. Відповідно до їх звітів, мав місце один артилерійський обстріл, як стало відомо з посиланням на Організацію зі співробітництва і безпеки в Європі (ОБСЄ). Протягом попередніх днів спостерігачі за дотриманням умов перемир’я від ОБСЄ відзначили порівняно меншу кількість сутичок, ніж минулого року.

Від 2014 року підтримувані Заходом урядові війська ведуть бойові дії з підтримуваними Росією сепаратистами у східних Донецькій і Луганській областях України, що неподалік від російського кордону. За підрахунками ООН, вже було вбито понад 14 тисяч людей, переважно в сепаратистській зоні. Мирний план від 2015 року не виконується. (dpa, Reuters).

https://www.tagesspiegel.de/politik/entspannung-der-ukraine-krise-russland-verkuendet-rueckkehr-von-panzereinheiten-zu-stuetzpunkten/28063400.html?bezuggrd=NWL&werbtraeg=ML&utm_campaign=ML&utm_source=morgenlage