• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Воєнна сфера - Росія посилила базу в Таджикистані тридцятьма новими танками

На 201 російську військову базу в Таджикистані прибули нові танки T-72B3M. Техніка залучатиметься до навчань, повідомляє Vzglyad.AZ, посилаючись на прес-службу центрального військового округу (CVO). Під час зимового навчального періоду російські танкісти розпочнуть перенавчання на нові зразки техніки. Також планують брати участь на нових танках щонайменше у 40 різноманітних навчаннях, йдеться у офіційному повідомленні.
На танку Т-72B3M Combat Machine встановлений новий двигун, комплекс пасивного та активного захисту, а також система зв’язку «Акведук» та багатоканальний приціл “Сосна У” з тепловізором. Крім того, модернізовано бойовий відділ танка: 125-мм гармата з покращеною балістикою та ресурсом пострілів, цифровий балістичний калькулятор та панорамний приціл командира бойової машини. Це дає змогу екіпажу швидше виявляти і знищувати цілі.
Розташований в Таджикистані військовий 201-центр – найбільший військовий об’єкт Росії за її межами. До його складу входять мотострілецькі, танкові, артилерійські, розвідувальні підрозділи, підрозділи протиповітряної оборони, RHBS та комунікацій.
https://vzglyad.az/news/202884