• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Воєнна сфера - Хулусі Акар: Спроби Афін домогтися військової переваги над Туреччиною- марні.

Міністр оборони Туреччини Хулусі Акар засудив гонку озброєнь, яку влаштувала Греція у регіоні. Виступаючи в Анкарі на церемонії нагородження військовослужбовців, він назвав марними спроби Афін домогтися військової переваги над Туреччиною. «При потуранні та провокаційній підтримці низки країн, Афіни нарощують закупівлю озброєнь. Проте, всі ці кроки та намагання безглузді», – констатував голова оборонного відомства Туреччини, повідомляє «Анадолу».
За його словами, Анкара неодноразово доводила до Афін свою готовність до врегулювання розбіжностей у мирний спосіб. «Усі проблеми можна вирішити за столом переговорів на основі принципів добросусідства і норм міжнародного права. На жаль, певні політики у Греції дотримуються агресивної риторики, виступаючи з надуманими та хибними нападками на адресу Туреччини, – сказав міністр. – Туреччина відкидає абсурдні претензії, коли нас звинувачують у спробах поширити свій вплив у регіоні. В Афінах мають усвідомити, що подібні виклики ні до чого не призведуть».
Він назвав дії Афін не нарощуванням військового потенціалу, а скоріше «видимістю» збройних перегонів і наголосив на рішучості турецької армії у відстоюванні національних інтересів.

https://1news.az/news/20211224114352837-KHulusi-Akar-Popytki-Afin-dobitsya-voennogo-prevoskhodstva-nad-Turtsiei-bespolezny