• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Воєнна сфера - Як налаштувати польську оборонну промисловість до виконання Плану технічної модернізації до 2035 року

У роботі організованої польською Defence24 панелі на тему «Як налаштувати польську оборонну промисловість до виконання Плану технічної модернізації до 2035 року» йшлося про оновлену систему постачання військової техніки, оскільки чинна працює неналежним чином, чим незадоволені і польські військові, і промислові кола.
В даний час ця система зазнає змін і вже відбулося перше засідання Ради технічної модернізації та ухвалені перші рішення щодо визначення пріоритетів закупівель.
Нове агентство з питань озброєнь почне працювати з 1 січня 2022 року.
На думку учасників заходу, після впровадження нових положень щодо закупівель військової техніки такий процес набагато покращиться.
Поки що Генеральний штаб Збройних сил Польщі визначив загрози та потреби для їх мінімізації. Експертному агентству з питань озброєнь, визначається 6 місяців для визначення критеріїв обладнання та техніко-економічного обґрунтування.
Група Світового банку прагне бути активним учасником проектів, ініційованих Європейським оборонним агентством. Разом з PGZ (Polska Grupa Zbrojeniowa) намагається стати лідером в одному з таких проєктів. Групі належатиме 99 відсотків підготовлених проектів. Це стосуватиметься і ліцензування з одночасним контролем, що буде вигідним для обох сторін. Для цього в країнах ліцензіата створюються дочірні компанії. Вони вже існують в Малайзії, в Україні, і найближчим часом Група Світового Банку придбає ще невеликі компанії в Азії та Європі. Вони нададуть додаткові можливості експорту на місцеві ринки.
Фінансова підтримка експорту важлива для Групи Світового банку та інших експортерів зброї.

https://www.defence24.pl/jak-zaangazowac-polski-przemysl-obronny-w-realizacje-planu-modernizacji-technicznej-do-2035-roku