• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Воєнна сфера - Israel Hayom: На тлі загострення з Тегераном Баку має намір придбати нову ізраїльську систему протиракетного захисту

Під час зростання напруженості на Південному Кавказі, зокрема в стосунках Баку і Тегерана, Азербайджан не виключає, що може придбати ізраїльську систему протиракетної оборони «Arrow 3».
Про це стало відомо ізраїльському виданню Israel Hayom, яке посилається на анонімне джерело. «Якщо угоду буде укладено, то система «Arrow 3» стане новітньою ізраїльською оборонної системою, придбаною Баку. Сам факт того, що Азербайджан розглядає можливість такої покупки, може говорити про зміни регіональних поглядів на оборону», – пишеться у виданні.
Відзначається, що система «Arrow 3» дорога в експлуатації – кожна ракета-перехоплювач коштує 2,2 млн доларів. Система «Arrow-3» являє собою спільну американсько-ізраїльську розробку і призначена для захисту від керованих ракет середнього радіусу дії. На відміну від аналогічних комплексів попередніх поколінь, «Arrow-3» більш маневрена і здатна летіти значно на більшу відстань.

https://1news.az/news/20211005075516442-Israel-Hayom-Na-fone-obostreniya-s-Tegeranom-Baku-nameren-kupit-noveishuyu-izrailskuyu-sistemu-protivoraketnoi-zashcity