• uk

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Інформаційний вплив - Федеральне відомство закордонних справ Німеччини вимагає від Москви припинити кібернетичні атаки

Після нової хвилі кібернетичних атак на німецьких політиків Федеральне відомство закордонних справ Німеччини звинуватило дії уряду Росії, висунувши вимогу щодо негайного припинення такої діяльності. Відомства забезпечення державної безпеки Німеччини, відповідно до їх власних повідомлень, протягом  поточного року щонайменше тричі інформували Бундестаг про кібернетичні напади іноземних спецслужб на членів парламенту Німеччини.
Майже за три тижні до федеральних виборів різних рівнів у Німеччині Берлін попереджає про активізацію кібернетичних нападів, що координуються із з-за кордону, насамперед з Росії. Федеральний уряд Німеччини чітко бачить підтвердження своїх побоювань.
Американська компанія з інформаційної безпеки Mandiant задокументувала численні випадки здійснення кібернетичних нападів з Росії. Згідно з доповіддю компанії, підрозділ, відомий як UNC1151, з 2017 року практикує акції з дезінформації в країнах Балтії та Польщі. Облікові записи Twitter, сторінки Facebook та веб-сайти політиків були викрадені з метою поширення неправдивої чи компрометуючої інформації, зокрема, через службу супроводження, якою вірогідно керує Міністерство оборони Польщі.
Останнім разом нападам піддалися депутати від правлячої коаліції ХДС-ХСС та Соціал-демократичної партії СДП. Речник Федерального уряду заявив, що існують надійні свідчення стосовно того, що у цих нападах може бути звинувачена спецслужба Росії ГРУ.

https://www.sueddeutsche.de/politik/cyberangriffe-russland-deutsche-abgeordnete-1.5402942
https://www.tagesschau.de/ausland/cyberangriffe-russland-gru-ghostwriter-101.html?utm_source=morgenlage-politik