• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Інформаційний вплив - Де саме будуть діяти росіяни, невідомо. Будь-який інцидент може означати війну

Президент Росії Володимир Путін у понеділок наказав російській армії увійти на схід України. Нібито «миротворча» місія в Донецькій і Луганській народних республіках, які «за підтримки Кремля» «відірвалися» від Києва в 2014 році, слідує за офіційним визнанням незалежності цих територій Росією. Як розвиватимуться основні можливі сценарії? Чому президент Росії Володимир Путін офіційно визнав самопроголошені Донецько-Луганську народні республіки на сході України? Якими будуть наслідки визнання Росією республік Донбасу? На якій території Донбасу буде діяти російська армія? Що зміниться з вторгненням на вже окуповані сепаратистські території? Відповіді на найважливіші питання подає у своїй актуальній статті чеська журналістка Хелена Трухла.
Так, на запитання «що означає для Чехії російське вторгнення на Східну Україну?» авторка матеріалу відповідає словами аналітиків: напад на Донбас чітко сигналізує, що необхідно «остерігатися» Росії. Вони ще раз нагадують про необхідність позбутися залежності від Москви, особливо в енергетичній сфері, оскільки Росія все ще залишається найбільшим постачальником природного газу до Європи, а також основним експортером нафти. І що «у разі великої війни в Україні Чехія (як і Польща) також повинна пам’ятати, що українські біженці шукатимуть безпечного притулку».
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ukrajina-jaka-je-ted-situace-na-vychode-zeme-a-co-se-muze-st/r~0c09e38493ba11eca0d8ac1f6b220ee8/