• uk

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Світова геополітика - Папа Римський вимагає подолати розпад всередині Європи

Під час візиту до столиці Словаччини Братислави, Папа Римський Франциск звернувся до вірних із проханням зміцнити європейське співтовариство. Він стурбований поділом Європи, заявив Папа на екуменічній зустрічі. Історичні причини та політичні зобов’язання, на думку Папи, не повинні бути непереборними перешкодами.
У столиці Угорщини Будапешті на зустрічі з представниками єврейської громади Папа різко засудив антисемітизм. Такий процес, на його думку, все ще тліє в Європі. «Бог завіту», на який посилаються християни та євреї у Біблії, не передбачає якихось союзів з одним за рахунок іншого, окремих людей та спільноти, які є містками спілкування з усіма.
В Угорщині Франциск також зустрівся з прем’єр-міністром Віктором Орбаном. Зустріч очікували з нетерпінням, оскільки Папа та консервативний глава уряду Угорщини займають протилежні позиції щодо процесу міграції. Франциск постійно закликає надати допомогу біженцям, Угорщина, навпаки, дотримується антиміграційної політики.

https://www.nau.ch/news/europa/papst-fordert-spaltung-in-europa-zu-uberwinden-66000979?utm_source=morgenlage-politik

https://www.t-online.de/nachrichten/ausland/eu/id_90784352/papst-verurteilt-antisemitismus-in-europa.html?utm_source=morgenlage-politik

https://www.tagesschau.de/ausland/europa/orban-papst-franziskus-101.html?utm_source=morgenlage-politik

https://www.zeit.de/news/2021-09/12/papst-reist-nach-ungarn-und-in-slowakei-welche-botschaft