• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Світова геополітика - Ердоган: Країни, які позиціонують себе провідними державами, не в змозі впоратися з глобальними кризами

«Туреччина у 2022 році дотримуватиметься курсу на входження до десяти найбільших економік світу. Ми зобов’язуємося досягти цілей, заявлених на періоди до 2023 та 2053 років, що дасть змогу передати майбутнім поколінням більш сильну та розвинену країну», – заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган у новорічному відеозверненні до турецького народу, повідомляє Anadolu.
Він висловив надію на позитивний 2022 рік для турецького народу та людства загалом, привернувши увагу до кризи глобального управління та світової економічної системи.
«Система безпеки та розвитку, сформована розвиненими країнами після Другої світової війни, вже не може зберігатися за рахунок болю, бідності та невдоволення решти людства. І це знову довів 2021 рік. Країни, які позиціонують себе як провідні держави, як виявилося насправді не настільки сильні і не в змозі керувати глобальними кризами. Це незаперечна істина сьогоднішнього дня», – сказав турецький лідер.
«Влада Туреччини не зупиняється на досягнутому, ініціювавши новий етап корінних перетворень, націлених на зростання інвестицій, зайнятості, виробництва та експорту. Безумовно, реформи пов’язані і з ризиками, до яких ми готові. Спроби занурити Туреччину в смугу криз і хаосу приречені на провал», – наголосив президент Ердоган.
https://1news.az/news/20220101020706199-Erdogan-Strany-pozitsioniruyushcie-sebya-vedushcimi-derzhavami-okazalis-ne-v-silakh-upravlyat-globalnymi-krizisami