• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Економіка - Військо допомагає з постачанням на британські АЗС

Армія почала допомагати у справі з постачання британським АЗС. За даними Reuters, військовослужбовці прибули сьогодні на базу пального Великобританії.
Протягом останніх днів багато автозаправок довелося закрити через відсутність пального: не вистачає водіїв автоцистерн. Але британський міністр фінансів Ріші Сунак запевнив, що ситуація покращується. Минулого тижня британський уряд розпорядився, щоб військові допомогли підвозити на заправки пальне.
Через ситуацію, яка, ймовірно, є наслідком Brexit та пандемії COVID-19, у британських магазинах також бракує основних продуктів харчування і ліків. Деякі люди в паніці почали скуповувати товари і бензин. Багато автозаправних станцій зачинені, перед іншими утворюються черги і там навіть відбуваються сутички. «Як надзвичайний запобіжний захід, ми вирішили ще викликати водіїв, – підтвердив міністр Сунак LBC. – Я думаю, що ситуація покращуватиметься з кожним днем понад тиждень… і оскільки попит повернувся до нормальних рівнів, у нас є великі очікування, що ситуація вирішиться сама собою».

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/