• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Економіка - Регулятор в ФРН отримав запит на сертифікацію «Північного потоку – 2»

Німецький національний регулятор – Федеральне агентство з мереж (Bundesnetzagentur) – отримав від компанії Nord Stream 2 AG, яка займатиметься експлуатацією газопроводу «Північний потік – 2», документи на його сертифікацію в якості незалежного оператора транспортної системи. Про це повідомив у понеділок, 13 вересня, DW Фіте Вульф (Fiete Wulff), глава відділу агентства по роботі із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю.
«Компанія Nord Stream 2 AG надала всі документи, необхідні для проведення регулятивної експертизи», – підтвердив Вульф.
«Таким чином, у розпорядженні Федерального агентства з мереж є чотири місяці, щоб підготувати проект рішення і представити його Європейській комісії», – додав він.
У Федеральному агентстві з мереж уточнили, що Nord Stream 2 AG звернулася за сертифікатом в регулятивну палату 7 – відповідно до частин 10-10е економіко-енергетичного закону (Energiewirtschaftsgesetz, EnWG).
Термін, встановлений розділом 4a (5) EnWG, відраховується від 8 вересня 2021 року, додали в агентстві.
Будівництво газопроводу «Північний потік – 2» було завершено 10 вересня. До цього, 6 вересня, оператор будівництва газопроводу Nord Stream 2 AG поінформував про зварювання останньої труби в Балтійському морі. Компанія розраховує ввести газопровід в експлуатацію до кінця року. Однак для початку поставок газу з РФ проекту потрібна сертифікація.

https://www.dw.com/ru/severnyj-potok-2-reguljator-v-frg-poluchil-zapros-na-sertifikaciju/a-59167399