• uk
  • en
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Економіка - Інфляція – один з основних ризиків у 2022 році. Так вважає більшість з опитаних менеджерів світових компаній

Занепокоєння топ-менеджерів світових компаній з приводу високої інфляції, що різко посилилася у минулому році, виникло після опитування Conference Board, в якому брали участь понад 900 відповідальних осіб. Більше половини респондентів очікують збереження цінового тиску, як мінімум, до середини 2023 року. Головний виконавчий директор Honeywell International Inc. Дарій Адамчик в інтерв’ю газеті Wall Street Journal сказав: «Це – інфляція».
Керівники компанії висловлювали побоювання з приводу інфляційних ризиків протягом минулого року, навіть не зважаючи на те, що представники керівництва Федеральної резервної системи (ФРС) США та більшість економістів в основному казали, що масштаб і тривалість зростання цін не будуть суттєвими. Опубліковані два дні тому Департаментом праці США показники демонструють, що споживчі ціни (індекс ІСЦ) у країні злетіли у грудні до 7% відносно того ж місяця 2020 року. Інфляція прискорилася порівняно з 6,8% у листопаді і співпала з прогнозами аналітиків. Вона перевищує позначку у 6% за результатами третього місяця поспіль.
Керівники європейських компаній вважають головною причиною для хвилювання інфляцію, тоді як гендиректори китайських і японських компаній заявили, що на їх діяльність найбільш відчутно впливатиме Covid-19.
https://kapital.kz/world/101946/inflyatsiya-odin-iz-glavnykh-riskov-v-2022-godu.html