• uk

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Економіка - Євросоюз готує п’ятий за рахунком пакет санкцій проти Білорусі

ЄС готує п’ятий за рахунком пакет санкцій проти Білорусі у зв’язку з напливом мігрантів на кордонах ЄС з Білорусією, повідомляє EUOBSERVER 7 вересня ц. р.
«Немає жодних сумнівів в тому, що будуть введені нові санкції, і вони стосуватимуться людей, які фінансово підтримують [президента Білорусі Олександра] Лукашенка», – повідомили джерела в ЄС.
«Останні дії режиму Лукашенка, а саме інструменталізація мігрантів державою, є кричущим зневажанням міжнародних норм. Це точно не похитне нашу рішучість та точно не допоможе у скасуванні санкцій щодо Білорусі, а зовсім навпаки», — заявив заступник директора зі Східної Європи та Центральної Азії зовнішньополітичної служби ЄС Люк Девінь на слуханнях у комітеті з закордонних справ Європарламенту.
«Ми продовжимо боротьбу з цією жахливою інструменталізацією мігрантів і людських страждань режимом Лукашенка. Ця боротьба, звісно, включатиме санкції. Робота над п’ятим пакетом починається зараз, спільно з державами-членами ЄС», — додав Девінь, повідомляє DW.
ЄС також закликав Білорусь скасувати вирок щодо тюремного ув’язнення членів Координаційної ради опозиції Марії Колесникової та Максима Знака.

https://euobserver.com/tickers/152834