• uk
  • ru

ГЕОПОЛІТИКА

Головна - Про нас

ГЕО-думки

онлайн доповіді
онлайн курси
онлайн інструментарій
команда і резерв

РЕКОМЕНДУЄМО

портали
фахівці
матеріали

БАЖАЄТЕ СПІВПРАЦЮВАТИ?

14 + 15 =

АНОНСИ

події
зустрічі
матеріали

ПРО НАС

ГЕО-думка  geodumka.org – унікальний геополітичний агрегатор інформує про особливості геополітики України. Портал GEO dumka прогнозує зміни і моделює сценарії розвитку геополітичних подій в Україні, політичне значення України для Росії, надає компетентну інформацію геополітичного значення України для США. Інформаційно-новинний ресурс гео думка  geodumka.org накопичує інформацію про геополітичне положення України і місце України на сучасній геополітичній карті світу.

Портал GEO dumka надає незалежне військовий огляд, військові новини України, огляд військово-політичної ситуації в світі.

Геодумка geodumka.org формулює незалежне бачення про геополітичну ситуацію в Україні та Світі. Портал GEOdumka надає свіжі світові новини, новини України та світу сьогодні, компетентну аналітику про геополітику світу, аналітику подій в світі, військово-політичну обстановку в світі, світові економічні новини.

Гео думка geodumka.org – незалежний інформаційно-аналітичний центр надає новини про вплив інформаційних потоків на людину, технології інформаційного впливу та методи впливу інформаційного шуму на людину.

Інформаційний ресурс GEOdumka формулює конкретні рекомендації до дій і публікує експертні думки про стан економіки України на сьогоднішній день, світові економічні новини.

Наші досягнення

  • якісний моніторинг
  • кращі в гео-ніші
  • оперативний прогноз
  • професійні думки

ПРИЙМАЙТЕ УЧАСТЬ

голосувальники
опитувальники
запит на інформацію

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

книги
журнали
відео

НАЙПОПУЛЯРНІШІ

Стаття1           980 переглядів
Книга3            125 замовлень
Відео2              2000 лайків